22 Mart 2018 Perşembe Saat 18:18
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Datça'da ‘Hayat Boyu Güçlü Kadınlar Sağlıklı Yaşlılar' Projesi Hayata Geçti.
23 Mart 2017 Perşembe Saat 03:45
0 Mart 2017 Pazartesi günü Datça'da Avrupa Birliği desteğiyle hayata geçirilen "Hayat Boyu Güçlü Kadınlar Sağlıklı Yaşlılar" projesi kapsamında bir panel düzenlendi.


20 Mart 2017 Pazartesi günü Datça'da Avrupa Birliği desteğiyle hayata geçirilen "Hayat Boyu Güçlü Kadınlar Sağlıklı Yaşlılar" projesi kapsamında bir panel düzenlendi. 


Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi başkanı Murat Yıldırım’ın da katıldığı
Panele çok sayıda davetlinin yanı sıra Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi rektörü Mansur Harmandar ile Datça kaymakamı Vehbi Bakır Datça belediye başkanı Gürsel Uçar ilçe Milli Eğitim müdürü Fedai Akın ile Datça. Da güçlü kadınlar sağlıklı yaşlılar projesi kapsamında eğitim gören kursiyerler katıldı.

Panele konuşmacı olarak Prof. Dr. Harun Akar sağlık bilimleri üniversitesi İzmir tepecik eğitim ve araştırma hastanesi iç hastalıkları bölümünden " Böbreklerimizi neden ve nasıl sağlıklı tutmalıyız" konulu bilgiler verdi.

Doç. Dr. Nilay şahin Balıkesir üniversitesi tıp fakültesi fizik tedavi ve rehabilitasyon ana bilim dalı başkanlığından " yaşlılık hakkında bilmediklerimiz" konulu bilgiler verdi.

Doç. Dr. Gülcan Coşkun Akar ege üniversitesi diş hekimliği fakültesi protetik diş tedavisi hakkında " Yaş alıyorum ağız içi protez kullanıyorum korkmuyorum" hakkında bilgiler verdi.

Bu yazı toplam 198 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Veli GÜLSOY
1.Hızırşah
İsmail SAÇLI
SİVAS GÜNLERİ!
H.Habip Taşkın
DAMDA NE DAMI?
ARŞİVDE ARA
SİTE ANKET
Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Çok Güzel Olmuş
Güzel
İdare Eder
Kötü