22 Mart 2018 Perşembe Saat 18:21
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DATÇA'DA “ANNELER GÜNܔ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.
15 Mayıs 2017 Pazartesi Saat 07:53
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi Cemevi, 14.05.2017 Pazar günü "Anneler günü" sebebiyle Cem Evinde kahvaltılı bir organizasyon gerçekleştirdi.

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi Cemevi, 14.05.2017 Pazar günü "Anneler günü" sebebiyle Cem Evinde kahvaltılı bir organizasyon gerçekleştirdi.


Anneler günüyle ilgili bir konuşma yapan Şube Başkanı Murat YILDIRIM'ın ardından Sıla ÖZAĞAÇ isimli genç kızımız da bir konuşma yaptı. Ardından Dursun ALABIYIK kendi yazdığı şiiri seslendirdi.

Bu yıl geniş bir katılımın gözlendiği etkinlikte, Türkmen Demirezen yılın annesi seçildi.
Etkinliğe katılan annelere çiçek takdim edilirken, Şube Başkanı Murat YILDIRIM'ın eşi Şahhanım YILDIRIM için çocukları ve torunları tarafından sürpriz gönderilen pasta da katılan anneler tarafından birlikte kesildi.HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU KÜLTÜ VAKFI DATÇA ŞUBESİ CEMEVİ BAŞKANI MURAT YILDIRIM’IN ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Değerli annelerimiz, kıymetli misafirlerimiz,
Anneler günü vesilesiyle organize ettiğimiz bu kahvaltılı programa katıldığınız, bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum.
Bu anlamlı günde sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum Hepinizin Anneler Günü'nü kutlayarak sözlerime başlamak istiyorum.

Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca anne bugün çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır.

Kadına bahşedilip de erkeklerde olmayan en önemli meziyetlerin başında Annelik gelmektedir. Ana olabilmek ve bu meziyetle donatılmak çok yüce bir durumdur. Analarımız ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış aile yapısı ile mümkündür.

Analarımız hayatı bize tanıtanlardır. Bu anlamda annelerimiz ilk ve ebedi öğretmenlerimizdir. Bizim onlardan öğreneceklerimiz bir hayat boyu devam eder.
Kocaman yüreklerine dünyaları, sabrı, şefkati, evlat sevgisini, fedakârlığı, zor şartlarda pes etmemeyi, hayatın zorluklarına karşı direnmeyi sığdıran annelerimizi sevgi ve saygıyla yeniden selamlıyor, ellerinden öpüyorum.

   Murat YILDIRIM
   HBVAKV Datça Şubesi Cem Evi BaşkanıFOTO GALERİ:Bu yazı toplam 183 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Veli GÜLSOY
1.Hızırşah
İsmail SAÇLI
SİVAS GÜNLERİ!
H.Habip Taşkın
DAMDA NE DAMI?
ARŞİVDE ARA
SİTE ANKET
Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Çok Güzel Olmuş
Güzel
İdare Eder
Kötü