23 Ekim 2019 Çarşamba Saat 17:53
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÜRSEL UÇAR'I MAKAMINDA ZİYARET
06 Eylül 2018 Perşembe Saat 07:57
29 Ağustos 2018 Çarşamba günü Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi Cemevi Yönetim Kurulu Üyeleri Datça Belediye Başkanı Sn. Gürsel Uçar’a bir teşekkür ziyaretinde29 Ağustos 2018 Çarşamba günü Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi Cemevi Yönetim Kurulu Üyeleri Datça Belediye Başkanı Sn. Gürsel Uçar’a bir teşekkür ziyaretinde bulundular.


Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi Cemevi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım, Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız, Sayman Veli Tokgöz ve Üye Erdoğan Akpınar’dan oluşan Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Datça Şubesi Cemevi Yönetim Kurulu 29 Ağustos 2018 Çarşamba günü Datça Belediye Başkanı Sn. Gürsel Uçar’a bir teşekkür ziyaretinde bulundular.

Gerek 9. Hızırşah Etkinlikleri gerekse de yıl boyu gerçekleştirilen her etkinlikte cemevi yönetimini  yalnız bırakmayan, hep destek olan Datça Belediye Başkanı Sayın Gürsel UÇAR’ı makamında ziyaret edip, Hizmetleri ve desteklerine teşekkürlerini ifade etmek için bir plaket taktim eden yöneticiler, Uçar’ın uzun yıllar görevde kalarak hizmetlerini sürdürmesi yönündeki temennilerini ifade ettiler.

Bu yazı toplam 191 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Erdoğan SEZER
2.H?z?r?ah Etkinli?i
Veli GÜLSOY
1.Hızırşah
Erdal Yıldırım
FAŞİZME RAMAK KALA..
ARŞİVDE ARA
SİTE ANKET
Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Çok Güzel Olmuş
Güzel
İdare Eder
Kötü